Nástěnná opěrka nohy s protiskluzem, nerez lesk
Kód: A250100Detailní popis produktu
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 280x30x35 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.6250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956159195 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senior program, bezbariérová koupelna |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 4006956159195 |
| Šířka: | 280mm |
| Výška: | 30mm |
| Hloubka: | 35mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
