Nástěnná bidetová baterie se Stop sprškou a poličkou, černá mat
Kód: TJ042BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 26 mm |
| Hmotnost | 3.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117053 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové baterie a ventily |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 3.25 kg |
| EAN: | 8590913117053 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 26mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
