MODO WC sedátko, Soft Close, Quick Release, bílá mat
Kód: MS84C09Detailní popis produktu
MODO je prémiová ekonomická série sestávající z dvojice sanitární keramiky, nástěnné a volně stojící, která se vyznačuje nápadnými křivkami. Produkty, které jsou neutrální, přesto působí velmi efektně a najdou uplatnění v různých prostředích, což umožňuje nespočet kombinací s umyvadly různých tvarů a typů instalace. MODO je zaměřeno na zákazníky, kteří potřebují zvážit nákupní možnosti jak z hlediska kvantitativního, tak kvalitativního. Sanitární keramika této kolekce nabízí všechny výhody produktů GSI: antibakteriální glazuru Extraglaze®, systém SwirlFlush®, systém Quick Release a systém Soft Close pro WC sedátka.
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Easy take / Quick release
Snadné sejmutí a upevnění sedátka: stisknutím tlačítka (u některých modelů pouhým uvedením sedátka do kolmé polohy a vytažením) lze sedátko sejmout z pantů (podle typu obr. 1a, 1b, 1c) a následně pouhým zacvaknutím sedátko opět nasadit (obr. 2).
1a
1b
1c
2| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| Rozměr | 37,5x47,5 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pro konkrétní WC |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost | 2.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729350710 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC sedátka pro konkrétní toalety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.17 kg |
| EAN: | 8057729350710 |
| Šířka: | 375mm |
| Hloubka: | 475mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Duroplast |
| Tvar: | Pro konkrétní WC |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění);Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | MODO |
| Série ID: | series.211320980898727 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
