MIXONA nástěnná vanová baterie s ruční sprchou, otočné ramínko, chrom
Kód: MG110Detailní popis produktu
Subtilní tělo baterie MIXONA díky malým rozměrům kartuše a v základu hranatém designu s příměsí oblých prvků představuje opravdový skvost moderní koupelny. Technickou lahůdkou je řešení nástěnné sprchové a vanové baterie, která díky orientaci páky nepřekáží v prostoru. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubice na vanové baterii.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 2.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998201 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.23 kg |
| EAN: | 8590913998201 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | MIXONA |
| Série ID: | series.133500468461973 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
