MIKELA stojánková dřezová baterie s výsuvnou sprškou, gun metal
Kód: 1106-30GMDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 101 mm |
| Výška | 414 mm |
| Hloubka | 261 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 218 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Otočné ramínko |
| Hmotnost | 3.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997792 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie s výsuvnou sprchou |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 3.42 kg |
| EAN: | 8590913997792 |
| Šířka: | 101mm |
| Výška: | 414mm |
| Hloubka: | 261mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Výsuvná hubice/sprcha;Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 218mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
