MAYA stojánková dřezová baterie se sprškou, černá mat
Kód: MA780BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 443 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 125 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111952 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie s výsuvnou sprchou |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8590913111952 |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 443mm |
| Hloubka: | 263mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Výsuvná hubice/sprcha;Flexibilní ramínko |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 125mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
