LORO obdélníkový sprchový kout 1000x800 mm
Kód: GN4610-03Detailní popis produktu
Charakteristika sprchových zástěn série LORO:
- Čiré bezpečnostní sklo o síle 6 mm
- Povrchová úprava Coated glass zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Hliníkové otočné profily s leštěným povrchem a integrovaným zdvihovým mechanismem pro snadné otevírání vně i dovnitř
- Silikonové těsnění zabraňuje rozstřiku vody
- Dveře otevírací 700, 800 a 900 mm jsou jednodílné a umožňují maximální šířku vstupu
- Dveře otevírací 800 až 1200 mm dvoukřídlé, díky otevírání vně i dovnitř poskytují maximální komfort
- Dveře otevírací 1000 - 1200 mm jsou děleny na část pevnou a část otočnou
- Dveře skládací 700 - 900 mm umožňují složení ke stěně a úsporu místa v koupelně
- Dveře je možno instalovat do niky nebo v kombinaci s boční stěnou
- Čtvercové/obdélníkové zástěny s rohovým vstupem
- Variabilní provedení L/R
- Výška 2000 mm
- Vzpěry jsou součástí balení

Nerezové madlo pro pohodlný úchyt

Ploché magnetické těsnění umožňuje otvírat dveře dovnitř i ven

Zkosený profil přetokové lišty zabraňuje vytékání vody

Elegantní otočný profil v hranatém provedení...

...se zvedací funkcí pro snadné otevírání dveří

Minimalistický pant skládacích dveří
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost | 72.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975189 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové zástěny s otočnými dveřmi a boční stěnou |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 72 kg |
| EAN: | 8590913975189 |
| Šířka: | 1000mm |
| Výška: | 2000mm |
| Hloubka: | 800mm |
| Balení: | 2ks |
| Tvar: | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání: | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně: | Čiré sklo |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Vlastnosti: | Otevírání vně i dovnitř;Bezrámové provedení |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 3 roky |
| Šířka vstupu: | 610mm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Série: | LORO |
| Série ID: | series.223407018894591 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
