LISON stojánková dřezová baterie, černá mat
Kód: MJ125BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 226 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 145 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111976 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8590913111976 |
| Šířka: | 50mm |
| Výška: | 226mm |
| Hloubka: | 260mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 145mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
