LATUS podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, chrom
Kód: 1102-42-03Detailní popis produktu
Baterie LATUS, v kubistickém stylu, držící se přímých linií se těší výrazné oblibě mezi koncovými klienty i architekty. LATUS tvoří ucelená kolekce baterií, včetně podomítkových, speciální baterie pro volně stojící vany, umyvadlové baterie do prostoru a sprchového sloupu.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LATUS |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Hmotnost | 5.3170 kg |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8590913134357 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.32 kg |
| EAN: | 8590913134357 |
| Balení: | 6ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | 2 výstupy;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | LATUS |
| Série ID: | series.133500468461967 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
