LARISSA sklenka, mléčné sklo, černá/zlato mat
Kód: WS004BGDetailní popis produktu
Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.Kolekci LARISSA vystihují tři slova: krása, elegance, nadčasovost. Decentní vroubkované zdobení na základnách doplňků ji navíc předurčuje ke kombinaci s kolekcí vodovodních baterií SOLARIS.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x140x100 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost | 0.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997648 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklenky a držáky na zubní kartáčky na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8590913997648 |
| Šířka: | 80mm |
| Výška: | 140mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Sklo;Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | LARISSA |
| Série ID: | series.240067197010567 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
