LARISSA mýdlenka, mléčné sklo, černá/zlato mat
Kód: WS002BGDetailní popis produktu
Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.Kolekci LARISSA vystihují tři slova: krása, elegance, nadčasovost. Decentní vroubkované zdobení na základnách doplňků ji navíc předurčuje ke kombinaci s kolekcí vodovodních baterií SOLARIS.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 110x54x130 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost | 0.4760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997624 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8590913997624 |
| Šířka: | 110mm |
| Výška: | 54mm |
| Hloubka: | 130mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Sklo;Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | LARISSA |
| Série ID: | series.240067197010567 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
