LARISSA držák ručníků 300mm, černá/zlato mat
Kód: WS009BGDetailní popis produktu
Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.Kolekci LARISSA vystihují tři slova: krása, elegance, nadčasovost. Decentní vroubkované zdobení na základnách doplňků ji navíc předurčuje ke kombinaci s kolekcí vodovodních baterií SOLARIS.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 354x54x72 mm |
| Délka | 354 mm |
| Šířka | 354 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hloubka | 72 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost | 0.5280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997501 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jednoramenné držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8590913997501 |
| Šířka: | 354mm |
| Výška: | 54mm |
| Hloubka: | 72mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 354mm |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | LARISSA |
| Série ID: | series.240067197010567 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
