KRONY stojánková umyvadlová baterie, zlato mat
Kód: GJ002GBDetailní popis produktu
Umyvadlové baterie jsou nejpoužívanějším typem baterií, proto jsme rozšířili jejich nabídku. Lze je kombinovat s termostatickými bateriemi do sprchového koutu, či se samostatnými bateriemi na okraj vany. V sérii uvedené baterie postrádají příbuzné baterie stejného designu pro další instalace, jsou v nabídce solitérní, přesto pro svou originalitu jistě najdou své příznivce. V sérii naleznete i speciální vysoké baterie k umístění na desku.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 162 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 112 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116995 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 8590913116995 |
| Výška: | 175mm |
| Hloubka: | 162mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 112mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SOLITER |
| Série ID: | series.133500468461986 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
