KID Senzorová stojánková keramická baterie 6V DC (4xAA), kočka, žlutá
Kód: PS402YDetailní popis produktu
Napájení: 4x AA baterie nebo napájecí zdroj 121.762.1| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 180 mm |
| Barva | Žlutá |
| Materiál | Keramika, Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Elektronické |
| Výška výtoku | 90 mm |
| Ostatní | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost | 1.7540 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982125 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Senzorové, bezdotykové, vodovodní baterie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.75 kg |
| EAN: | 8590913982125 |
| Výška: | 180mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika;Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Elektronické |
| Ostatní: | Bezdotykové ovládání |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 90mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
