KAJA stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: HJ002Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 154 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 90 mm |
| Hmotnost | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995439 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 8590913995439 |
| Výška: | 154mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 90mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
