KAI podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, černá
Kód: KA42/15-03Detailní popis produktu
Válcové tělo a hranatá hubice nebo hranaté tělo a hranatá hubice, tyto nadčasově působící varianty najdete v nabídce série KAI. Jednotný design podtrhuje masivní páka, která tvarově koresponduje s výtokovými hubicemi. KAI nabízíme v chromu a černé mat.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Hmotnost | 4.6670 kg |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8590913134371 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.67 kg |
| EAN: | 8590913134371 |
| Balení: | 6ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | 2 výstupy;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Déšť/Masáž |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | KAI |
| Série ID: | series.133500468461962 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
