ICONIC sprchový sloup s pákovou baterií, měď mat
Kód: AF139PGDetailní popis produktu
Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 313 mm |
| Výška | 1181 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Délka hadice | 1500 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Mlha, Déšť/Mlha |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 5.6775 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122668 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 5.68 kg |
| EAN: | 8590913122668 |
| Šířka: | 313mm |
| Výška: | 1181mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Funkce sprchy: | Déšť;Mlha;Déšť/Mlha |
| Tvar: | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 23 mm |
| Délka hadice: | 1500mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ICONIC |
| Série ID: | series.226580999701756 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
