ICONIC podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, měď mat
Kód: AF040PGDetailní popis produktu
Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122637 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové vodovodní baterie podomítkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 3.23 kg |
| EAN: | 8590913122637 |
| Výška: | 60mm |
| Hloubka: | 103mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhové |
| Délka hadice: | 1200mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ICONIC |
| Série ID: | series.226580999701756 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
