ICONIC nástěnná sprchová baterie, černá mat
Kód: AF011BDetailní popis produktu
Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost | 2.7730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995743 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.77 kg |
| EAN: | 8590913995743 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ICONIC |
| Série ID: | series.226580999701756 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
