Hranatý háček, černá mat
Kód: UN82025BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 25x60x45 mm |
| Šířka | 25 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130038 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590913130038 |
| Šířka: | 25mm |
| Výška: | 60mm |
| Hloubka: | 45mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Háček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
