HEBE stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom
Kód: HT430Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 108 mm |
| Výška | 464 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 213 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost | 2.9400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111983 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie s výsuvnou sprchou |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.94 kg |
| EAN: | 8590913111983 |
| Šířka: | 108mm |
| Výška: | 464mm |
| Hloubka: | 290mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Výsuvná hubice/sprcha;Flexibilní ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 213mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
