Háček velký, černá mat
Kód: 10088BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 72x115x74 mm |
| Šířka | 72 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hloubka | 74 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.0480 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115653 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590913115653 |
| Šířka: | 72mm |
| Výška: | 115mm |
| Hloubka: | 74mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dvojháček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Retro |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
