GROUPER trojitý dávkovač tekutého mýdla na zavěšení, 3x500ml, hnědá
Kód: 2160Detailní popis produktu
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 260x220x83 mm |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost | 0.3500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341331224 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla do veřejných prostor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8003341331224 |
| Šířka: | 260mm |
| Výška: | 220mm |
| Hloubka: | 83mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Objem dávkovače: | 500ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
