GINKO vanová baterie s připojením do podlahy, černá mat
Kód: 1101-24BDetailní popis produktu
Série GINKO si i přes kombinaci ostrých hran a rovných ploch zachovává lehkost a eleganci. V koupelně bude dominantním prvkem, který se jen tak neokouká a v nadčasovém designu bude dělat radost po dlouhá léta. Zajímavostí jsou tři velikosti umyvadlových baterií a baterie se žlábkem. Za zmínku stojí i krásná výtoková hubice k vaně. Kolekci doplňuje vanová baterie do prostoru.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1080 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1052 mm |
| Hmotnost | 10.7300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995040 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové vodovodní baterie do podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 10.73 kg |
| EAN: | 8590913995040 |
| Výška: | 1080mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Do podlahy |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 1052mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | GINKO |
| Série ID: | series.133500468461956 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
