GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie, ECO kartuše, černá mat
Kód: 1101-02B-01Detailní popis produktu
Série GINKO si i přes kombinaci ostrých hran a rovných ploch zachovává lehkost a eleganci. V koupelně bude dominantním prvkem, který se jen tak neokouká a v nadčasovém designu bude dělat radost po dlouhá léta. Zajímavostí jsou tři velikosti umyvadlových baterií a baterie se žlábkem. Za zmínku stojí i krásná výtoková hubice k vaně. Kolekci doplňuje vanová baterie do prostoru.
ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Výška | 176 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 100 mm |
| Ostatní | Úsporná ECO |
| Hmotnost | 2.0110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970016 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.01 kg |
| EAN: | 8590913970016 |
| Výška: | 176mm |
| Hloubka: | 128mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Úsporná ECO |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 100mm |
| Série: | GINKO |
| Série ID: | series.133500468461956 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
