FRACTO stojánková dřezová baterie, gun metal
Kód: FA125GMDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 392 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 372 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 2.2220 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979286 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| EAN: | 8590913979286 |
| Výška: | 392mm |
| Hloubka: | 244mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 372mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
