FLY stojánková umyvadlová baterie s otočnou hubicí, ECO kartuše, chrom
Kód: DF004-01Detailní popis produktu
Umyvadlové baterie jsou nejpoužívanějším typem baterií, proto jsme rozšířili jejich nabídku. Lze je kombinovat s termostatickými bateriemi do sprchového koutu, či se samostatnými bateriemi na okraj vany. V sérii uvedené baterie postrádají příbuzné baterie stejného designu pro další instalace, jsou v nabídce solitérní, přesto pro svou originalitu jistě najdou své příznivce. V sérii naleznete i speciální vysoké baterie k umístění na desku.
ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| Výška | 207 mm |
| Hloubka | 148 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 183 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, Úsporná ECO |
| Hmotnost | 1.8490 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970047 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| EAN: | 8590913970047 |
| Výška: | 207mm |
| Hloubka: | 148mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko;Úsporná ECO |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 183mm |
| Série: | SOLITER |
| Série ID: | series.133500468461986 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
