FLERY stojánková umyvadlová baterie vysoká, chrom
Kód: FY006Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FLERY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 328 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 263 mm |
| Hmotnost | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116902 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové vysoké |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590913116902 |
| Výška: | 328mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 263mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | FLERY |
| Série ID: | series.261353054930772 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
