FLERY stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: FY002Související produkty
Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FLERY |
| 3D model | ANO |
| Výška | 174 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 109 mm |
| Hmotnost | 1.7300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116889 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.73 kg |
| EAN: | 8590913116889 |
| Výška: | 174mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška výtoku: | 109mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | FLERY |
| Série ID: | series.261353054930772 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
