FLERY sprchový sloup s pákovou baterií, otočné ramínko, gun metal
Kód: FY690GMDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FLERY |
| 3D model | ANO |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost | 4.2430 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116933 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 4.24 kg |
| EAN: | 8590913116933 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 4 roky |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 24 mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | FLERY |
| Série ID: | series.261353054930772 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
