FLERY nástěnná vanová/sprchová baterie, otočné ramínko, chrom
Kód: FY010Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | FLERY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost | 1.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116926 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 48 |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 8590913116926 |
| Šířka: | 200mm |
| Hloubka: | 178mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 4 roky |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Otočný |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | FLERY |
| Série ID: | series.261353054930772 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
