ELBA držák ručníků, chrom
Kód: A07013Detailní popis produktu
Kolekce koupelnových doplňků ELBA od italského výrobce GEDY může na první pohled působit robustně, ale vzápětí si vás získá svou nadčasovou elegancí. Oceníte precizní zpracování, jednotný design v dokonalé harmonii a funkčnost. Kolekce zahrnuje nejen dávkovač mýdla, sklenku, mýdlenku a WC štětku, ale též háčky a držáky ručníků v několika rozměrech a provedeních.
Pokud hledáte designové koupelnové doplňky v chromu, které kombinují funkčnost, estetiku a italskou kvalitu, série ELBA je spolehlivým řešením pro vybavení celé koupelny.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | ELBA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 220x128x50 mm |
| Délka | 220 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 128 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341205129 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhové držáky ručníků |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8003341205129 |
| Šířka: | 220mm |
| Výška: | 128mm |
| Hloubka: | 50mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 220mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák ručníků kruhový |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ELBA |
| Série ID: | series.274633093811569 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
