ECOLORED WC štětka závěsná, ABS, Soft Touch, černá mat
Kód: A65801VBDetailní popis produktu
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.
Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 92x480x113 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 113 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090118180 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8020090118180 |
| Šířka: | 92mm |
| Výška: | 480mm |
| Hloubka: | 113mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
