ECOLORED WC štětka závěsná, ABS, Soft Touch, bílá
Kód: A65801AWDetailní popis produktu
Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek.Kolekce ECOLORED (nejen) pro veřejné prostory nabízí širokou škálu koupelnových doplňků, které se vyznačují podmanivým designem. Při návrhu a výrobě byl zohledněn i dopad na životní prostředí, a proto jsou všechny produkty vyrobeny z recyklovaného plastu.
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | ECOLORED |
| Rozměr | 92x480x113 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 113 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090118104 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8020090118104 |
| Šířka: | 92mm |
| Výška: | 480mm |
| Hloubka: | 113mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | ECOLORED |
| Série ID: | series.252814659947309 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
