Dvojventil s bidetovou sprchou s napojením WC nádrže, chrom
Kód: CQ4105-01Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Délka hadice | 1000 mm |
| Hmotnost | 0.4660 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913971594 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové baterie a ventily |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913971594 |
| Balení: | 4ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Tvar: | Kruhové |
| Délka hadice: | 1000mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
