Dvojitý držák toaletního papíru s poličkou 30cm, chrom
Kód: UN1196CDetailní popis produktu
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| Rozměr | 270x95x100 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru, Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130007 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590913130007 |
| Šířka: | 270mm |
| Výška: | 95mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák toaletního papíru;Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | PIRENEI |
| Série ID: | series.133500468461898 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
