Dvojháček, černá mat
Kód: 10086BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 46x30x24 mm |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 24 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.0130 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115660 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8590913115660 |
| Šířka: | 46mm |
| Výška: | 30mm |
| Hloubka: | 24mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dvojháček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Retro |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
