Držák toaletního papíru s poličkou š.35cm, černá mat
Kód: 33214Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 350x70x95 mm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák toaletního papíru, Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost | 1.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978630 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8590913978630 |
| Šířka: | 350mm |
| Výška: | 70mm |
| Hloubka: | 95mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru;Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
