Držák toaletního papíru, černá mat
Kód: UN88233BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 200x33x51 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 51 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913130052 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky toaletního papíru na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 8590913130052 |
| Šířka: | 200mm |
| Výška: | 33mm |
| Hloubka: | 51mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
