Držák skleněné poličky 8mm, černá mat
Kód: MY009BDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 150x21x35 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák poličky |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.3360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974700 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8590913974700 |
| Šířka: | 150mm |
| Výška: | 21mm |
| Hloubka: | 35mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák poličky |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
