DENBO zapuštěný držák toaletního papíru do obkladu, 600x170 mm, nerez, gun metal
Kód: 1301-60BDetailní popis produktu
- Bezúchytkový design s funkcí push-to-open umožňujě snadné otevírání dvířek
- Dvířka lze instalovat pouze s otevíráním vlevo
- Úložný prostor pro uskladnění toaletního papíru nebo čisticích prostředků
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x600x120 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Druh | Držák toaletního papíru, Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace | K zapuštění |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 6.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982828 |
| Taric | 94038900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustné doplňky do obkladu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| EAN: | 8590913982828 |
| Šířka: | 170mm |
| Výška: | 600mm |
| Hloubka: | 120mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držák toaletního papíru;Držák toaletního papíru s poličkou |
| Instalace: | K zapuštění |
| Výbava: | PVD povrchová úprava |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
