CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, vyústění, zlato mat
Kód: CM042GB-01Detailní popis produktu
Série CUBEMIX představuje širokou škálu vodovodních baterií včetně sprchového systému s ruční a hlavovou sprchou.
Dokonalý balanc mezi hranatým designem a funkčností.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 5.3720 kg |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8590913981180 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 5.37 kg |
| EAN: | 8590913981180 |
| Balení: | 6ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | 2 výstupy;AntiCalc;PVD povrchová úprava |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | CUBEMIX |
| Série ID: | series.226580999701757 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
