CUBEMIX podomítkový sprchový set s pákovou baterií, 2 výstupy, posuvný držák sprchy, černá mat
Kód: CM042B-02Detailní popis produktu
Série CUBEMIX představuje širokou škálu vodovodních baterií včetně sprchového systému s ruční a hlavovou sprchou.
Dokonalý balanc mezi hranatým designem a funkčností.
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | 2 výstupy, AntiCalc |
| Hmotnost | 6.5000 kg |
| Balení | 5 ks |
| EAN | 8590913981173 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podomítkové sprchové sety |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 6.5 kg |
| EAN: | 8590913981173 |
| Balení: | 5ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Podomítková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Přepínač na sprchu: | Tlakový |
| Ostatní: | 2 výstupy;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | CUBEMIX |
| Série ID: | series.226580999701757 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
