COMMUNITY keramické umyvadlo 70x55cm, bez otvoru, černá mat
Kód: 7633026Detailní popis produktu
Sanitární keramika ze série Community je určena pro veřejné a hromadné toalety. Série zahrnuje řadu produktů pro uživatele se sníženou pohyblivostí.
Je doplněna o nástěnné bidety a toalety se splachovacím systémem SwirlFlush® a různé modely pisoárů. Výrobky jsou povrchově upraveny antibakteriální glazurou Extraglaze®, která je obohacena o ionty stříbra a titanu, které snižují bakteriální zátěž o 99,99 %.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x17x55 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018439 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 8056590018439 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 170mm |
| Hloubka: | 550mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby |
| 3D model: | ANO |
| Série: | COMMUNITY |
| Série ID: | series.225490078007954 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
