CLEO polička s držákem ručníků 500mm, zlato mat
Kód: 2019885Detailní popis produktu
Pokud hledáte funkčnost a styl pro moderní koupelnu, zvolte police CLEO. Oboustranná konstrukce lze použít čistě jako polička nebo coby kombibace poličky a věšáku na ručník. Police jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli v provedení nerez lesk, nerez mat, gun metal, černá mat a bílá mat.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | CLEO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500x95x100 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků s policí, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.2260 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341345320 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8003341345320 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 95mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 500mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 10 let |
| Druh: | Držák ručníků s policí;Polička |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | CLEO |
| Série ID: | series.266154828368339 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
