CLASSIC stojánková umyvadlová baterie vysoká, olejem gumovaný bronz
Kód: AZ006WBDetailní popis produktu
Umyvadlové baterie jsou nejpoužívanějším typem baterií, proto jsme rozšířili jejich nabídku. Lze je kombinovat s termostatickými bateriemi do sprchového koutu, či se samostatnými bateriemi na okraj vany. V sérii uvedené baterie postrádají příbuzné baterie stejného designu pro další instalace, jsou v nabídce solitérní, přesto pro svou originalitu jistě najdou své příznivce. V sérii naleznete i speciální vysoké baterie k umístění na desku.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLITER |
| 3D model | ANO |
| Výška | 288 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 220 mm |
| Hmotnost | 2.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115363 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové vysoké |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 2.19 kg |
| EAN: | 8590913115363 |
| Výška: | 288mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Retro |
| Výška výtoku: | 220mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SOLITER |
| Série ID: | series.133500468461986 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
