Bidetová sprška kulatá, zlato mat
Kód: BS616GBDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 23 mm |
| Výška | 113 mm |
| Hloubka | 59 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Hmotnost | 0.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913984570 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové spršky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913984570 |
| Šířka: | 23mm |
| Výška: | 113mm |
| Hloubka: | 59mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
