Bidetová sprška hranatá, zlato mat
Kód: BS129GBDetailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 22 mm |
| Výška | 112 mm |
| Hloubka | 59 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnost | 0.4700 kg |
| EAN | 8590913984587 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové spršky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913984587 |
| Šířka: | 22mm |
| Výška: | 112mm |
| Hloubka: | 59mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
