BARON sprchový sloup s pákovou baterií, chrom
Kód: 612.139.1Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| Výška | 1102 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž, Déšť/Mlha |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc |
| Průtok (3 bar) | 7.200 l/min |
| Hmotnost | 3.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878367 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové sloupy s baterií |
|---|---|
| Záruka: | 84 |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| EAN: | 8590913878367 |
| Výška: | 1102mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průtok (3 bar): | 7.2l/min |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 7 let |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu;AntiCalc |
| Sprchové sloupy: | S baterií |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Mlha;Déšť/Masáž;Déšť/Mlha |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | BARON |
| Série ID: | series.133500468461945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
