BARON ECO 6 l/min, stojánková umyvadlová baterie, chrom
Kód: 612.002.12Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 6.000 l/min |
| Hmotnost | 1.0040 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913121456 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 84 |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913121456 |
| Výška: | 125mm |
| Hloubka: | 136mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průtok (3 bar): | 6l/min |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 7 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | BARON |
| Série ID: | series.133500468461945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
